19-годишен без книжка се заби в стълб

Невръстният джигит вкара трима приятели в болница

https://blitz.bg/intsidenti/19-godishen-bez-knizhka-se-zabi-v-stalb_news208352.html Blitz.bg

Три момчета, пътували в автомобила на неправоспособен водач, пострадаха при катастрофа. Инцидентът е станал около 23,30 часа вчера до село Старо Железаре.

Четирима младежи от Паничери пътували с лек автомобил “Опел”. Возилото било в ръцете на 19-годишен неправоспособен шофьор. Внезапно тийнейджърът изгубил контрол и автомобилът излязъл вляво извън пътя. След това колата се блъснала в електрически стълб.

В болница без опасност за живота са откарани спътниците на шофьора - на 16, 17 и 21 години. Дрегерът пък отчел 0,85 промила в кръвта на водача. Работата по случая продължават служители от РУП – Хисаря.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай