19-годишен е открит мъртъв в автомобил

https://blitz.bg/intsidenti/19-godishen-e-otkrit-martav-v-avtomobil_news69771.html Blitz.bg

19-годишен младеж е намерен мъртъв в автомобила си снощи в Габрово, съобщи Дарик. Братът на момчето се обадил на спешния телефон около полунощ и съобщил, че открил тялото. Колата била в гаража на семейството

Според неофициалната информация автомобилът и гаражът били заключени. Трупът е откаран за аутопсия в Габровската областна болница. Предстои изясняване причините за смъртта.

/БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай