20-годишен шофьор се е блъснал с "Фиат Брава" в полицейска патрулна кола вчера около 18.20ч. на ул. „Благой Гебрев“ в Перник, съобщи zapernik.com
Шофьорът е навлязъл в лентата за насрещно движение и се е ударил в правомерно движещата се патрулка, управлявана от 39-годишен служител на 2-ро РУ в Перник.
Полицейската кола се е движела с включени светлини и звук заради подаден сигнал от СОД за нарушение в магазин за домашни потреби на ул. Благой Гебрев“ до бл. 36.
Работата по случая продължава, съобщиха от полицията./ БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.