20-годишен се блъсна в патрулка, рани полицай

https://blitz.bg/intsidenti/20-godishen-se-blasna-v-patrulka-rani-policay_news58607.html Blitz.bg

20-годишен шофьор се е блъснал с "Фиат Брава" в полицейска патрулна кола вчера около 18.20ч. на ул. „Благой Гебрев“ в Перник, съобщи zapernik.com

Шофьорът е навлязъл в лентата за насрещно движение и се е ударил в правомерно движещата се патрулка, управлявана от 39-годишен служител на 2-ро РУ в Перник.

Полицейската кола се е движела с включени светлини и звук заради подаден сигнал от СОД за нарушение в магазин за домашни потреби на ул. Благой Гебрев“ до бл. 36.

Работата по случая продължава, съобщиха от полицията./ БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай