20-годишен се уби с "Ямаха" в Ловеч

https://blitz.bg/intsidenti/20-godishen-se-ubi-s-quotyamahaquot-v-lovech_news56230.html Blitz.bg

20-годшиният Д.Я. от Ловеч загина на околовръстния път над местния кв. "Младост" снощи около 20,20 ч. Младият мъж се удари с мотоциклет "Ямаха" в камион "Мерцедес" с полуремарке, завиващ в обратна посока. Мотористът загина на място.

Причините за катастрофата се изясняват. Образувано е досъдебно производство, съобщи днес Габриела Тодорова, регионален говорител на ОД на МВР-Ловеч.
Гергана Димитрова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай