26-годишен е спипан от ченгетата в Павел баня да шофира с над 3.39 промила алкохол в кръвта.
На 03.05.2009 г. в Павел баня на ул. “Освобождение” полицейски екип е заловил 26-годишния А.Ф. от Павел баня да управлява лек автомобил “Мерцедес” след употреба на алкохол с концентрация в кръвта над 3.39 промила. По случая е образувано бързо производство, съобщиха от полицията. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.