43-годишна жена се обеси в Исперих

https://blitz.bg/intsidenti/43-godishna-zhena-se-obesi-v-isperih_news47392.html Blitz.bg

43-годишна жена от Исперих се е обесила вчера. Това съобщиха от Областната дирекция на полицията в Разград.

 В.С. използвала ел. кабел, завързан за метална стълба, водеща към таванско помещение вътре в къщата. Около 19.30 часа вчера безжизненото й тяло намерил 58-годишен мъж, с когото тя живеела на семейни начала. При огледа следи от насилие не са открити, издаден е смъртен акт от личния лекар. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай