43-годишна жена от Исперих се е обесила вчера. Това съобщиха от Областната дирекция на полицията в Разград.
В.С. използвала ел. кабел, завързан за метална стълба, водеща към таванско помещение вътре в къщата. Около 19.30 часа вчера безжизненото й тяло намерил 58-годишен мъж, с когото тя живеела на семейни начала. При огледа следи от насилие не са открити, издаден е смъртен акт от личния лекар. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.