Четирдесет и шест-годишен строител от село Рударци, Пернишко падна от втория етаж на строеж. Той е закаран тази сутрин в "Пирогов".
Пострадалият има счупен десен глезен и в момента го оперират, съобщават още от Института по спешна помощ. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.