5-годишно момиченце от Нова Загора е настанено тази нощ в реанимацията на областната болница „Др Иван Селимински” – Сливен. Това съобщиха от лечебното заведение, цитирани от Фокус.
Детето е приемало хапчета по погрешка.
Сутринта е било в добро състояние, но тепърва ще разследват как детето се е докопало до илачите и се е нагълтало с тях!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.