56-годишен мъж почина, след като скочи от третия етаж на болницата в Силистра

https://blitz.bg/intsidenti/56-godishen-mazh-pochina-sled-kato-skochi-ot-tretiya-etazh-na-bolnicata-v-silistra_news55827.html Blitz.bg

56-годишен мъж е починал, след като е скочил от прозорец на третия етаж на хирургичното отделение на силистренската болница вчера около 19.00 ч., съобщиха от полицията в Силистра.

Мъжът е бил настанен в болницата след неуспешен опит за самоубийство. На местопроизшествието е извършен оглед от дежурна оперативна група. Данни за насилствена смърт не са установени./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай