66-годишен умря в преспите на Делиормана

https://blitz.bg/intsidenti/66-godishen-umrya-v-prespite-na-deliormana_news70157.html Blitz.bg

66-годишен мъж е починал от измръзване между преспите в Делиормана.

Михаил Димитров от с. Голям Извор тръгнал в понеделник по коларски път към съседното село Желязковец. Докато се опитвал да премине през 2-метровите преспи, мъжът затънал в снега и станал жертва на бялата смърт.

Михаил живеел сам и никой не съобщил, че е изчезнал. МВР разбрали за инцидента от местни хора, които открили трупа днес, когато слънцето размразило високите преспи в полето.

www.standartnews.bg
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай