В реанимацията на Клиниката по неврохирургия на "Пирогов" е приета за лечение с опасност за живота 74-годишна жена.
Тя е пострадала като пешеходката при катастрофа на улиците "Сан Стефано" и "Шипка". Жената е със счупено ляво рамо, но е загубила много кръв. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.