88-годишният Васил е удавникът, който вчера беше изваден от морето в района на Моста в Бургас, съобщава Флагман.Бг, позовавайки се на отлично осведомени източници. Мъжът е разпознат от сина си.
Извършената аутопсия е показала, че категорично се касае за самоубийство. Възрастният мъж имал психични проблеми, заради които решил да сложи край на живота си.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.