Адско меле: Над 50 коли се нанизаха на магистрала, страшно е! (СНИМКИ/ВИДЕО)

В резултат на инцидента са пострадали най-малко 25 души

https://blitz.bg/intsidenti/adsko-mele-nad-50-koli-se-nanizaha-na-magistrala-strashno-e-snimkivideo_news671018.html Blitz.bg
В източната част на Германия е станала верижна катастрофа с повече от 50 коли. Това съобщи германската пътна полиция.

В резултат на инцидента са пострадали най-малко 25 души.


Инцидентът е станал на магистралата край Туринген заради лед и внезапна градушка. Отбелязва се, че четирима души са в тежко състояние.

В спасяването на пострадалите са участвали два хеликоптера.

Превод: БЛИЦ


 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай