Апокалипсис в Смолянско! Зимата се върна, всичко е унищожено СНИМКИ

Градушка с големината на лешник помля всичко в селата от общините Борино и Доспат

https://blitz.bg/stikhii/apokalipsis-v-smolyansko-zimata-se-varna-vsichko-e-unishtozheno-snimki_news820087.html Blitz.bg
Пълно унищожение – така синоптиците от Meteo Balkans („Метео Балканс“) описаха ситуацията в селата от общините Борино и Доспат. Там преди минути силна градушка помля всичко.

„Все едно зимата се завърна. Над 10 сантиметра е покривката, която образуваха ледените късове“, каза кметът на село Буйново Бойко Хаджиев. 

Градушката е с големина на лешник и се сипела много интензивно. 

„Възрастни хора казват, че не помнят такъв ураган да е минавал от тук“, допълва Хаджиев. 

Кметът обясни, че няма представа какви са щетите в селото тъй като продължава силно да вали.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Какво ще е времето по дни и часове може да видите в рубриката на БЛИЦ, в която ви информираме в реално време какви са климатичните условия в страната
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай