Ауди падна в шахта

https://blitz.bg/intsidenti/audi-padna-v-shahta_news58316.html Blitz.bg

Ауди падна в оточна шахта край автомагистрала "Хемус" в близост до ловешкото с. Микре вчера около 12,35 ч.

Каскадата е резултат от несъобразена скорост. Пострадали няма.

Пишман шофьорът повикал чрез телефон 111 спасителна група от отдел "Аварийно-спасителни дейности" към Териториална дирекция "Гражданска защита" - Ловеч, която изтеглила колата му обратно на главния път, съобщиха днес от "Гражданска защита" - Ловеч.
Гергана Димитрова, БЛИЦ.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай