55-годишен мъж от Стара Загора загина, след като бил притиснат от автобус. Инцидентът е станал на автобусното обръщало в града.
Мъжът е паркирал автобус "Неоплан" и слязъл от него, за да влезе в общинския диспечерски пункт. Автобусът обаче тръгнал на собствен ход и го притиснал към стената на пункта. Шофьорът е бил откаран в Центъра за спешна медицинска помощ в Стара Загора, където починал. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.