Автомобил експлодира в София, няма пострадали

https://blitz.bg/intsidenti/avtomobil-eksplodira-v-sofiya-nyama-postradali_news38832.html Blitz.bg

Тази вечер в столичния квартал "Слатина" експлодира лек автомобил, но няма пострадали хора.

Автомобилът е с газова уредба и днес е бил заредена с гориво. Експлодирала е на улицата, паркиран на място, разказа жена, която се представи като негова собственичка. Покривът липсва. Околните автомобили също са засегнати от взрива. На място пристигна полиция. Хора от околните жилищните блокове излязоха, за да огледат пораженията. /БЛИЦ 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай