Балканджия с 2,52 промила падна от мост

https://blitz.bg/intsidenti/balkandzhiya-s-252-promila-padna-ot-most_news57942.html Blitz.bg

29-годишен балканджия от Априлци паднал с "Фолксваген Голф" с ловешка регистрация от каменен мост в река Видима на 13 август заради движение с несъобразена скорост.

Преди това той нацелил с колата си парапета на понтона, разрушил го и цамбурнал в планинската река, като при каскадата се обърнал на таван. Търсачът на силни усещания се отървал без телесни повреди. При извършената проверка е отчетено наличие на алкохол 2,52 промила в кръвта му, съобщи днес ОД на МВР-Ловеч.
Гергана Димитрова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай