Бебе е в болница след зверско меле на "Петрохан"

Три коли са се ударили, пострадали са трима души

https://blitz.bg/katastrofi/bebe-e-v-bolnica-sled-zversko-mele-na-petrohan_news871005.html Blitz.bg
Две катастрофи са станали в района на прохода „Петрохан” в неделя вечерта.

При едната от тях са се ударили три автомобила и трима души са пострадали. Сред тях е и бебе, което е откарано в монтанската болница.

Нова телевизия съобщава и за още един инцидент, при който, за щастие, са нанесени само леки материални щети.

В района на прохода вали сняг от рано сутринта и обстановката е изключително усложнена. Ето защо от Агенция „Пътна инфраструктура” призовават шофьорите да тръгват на път с автомобили, подготвени за движение в зимни условия и да карат със съобразена скорост.

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай