Бивш военен обект гори в "Младост"

https://blitz.bg/intsidenti/bivsh-voenen-obekt-gori-v-mladost_news49340.html Blitz.bg

Бивш военен обект гори в столичния квартал Младост 3, съобщиха за БЛИЦ от МВР.

Сигналът е подаден в 18.52 часа. Огънят е обхванал втория и третия етаж от бившия гарнизонен арест, както и част от покрива. Сградата, която се намира в района на "Патиланци", е необитаема. Няма данни за пострадали. На място са изпратени 8-9 противопожарни коли. Огнеборците продължават да се борят с пламъците.   /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай