Около 04.00 ч. тази сутрин в Стара Загора джип е ударил пешеходка, която е настанена в местната болница с опасност за живота.
По бул. “Св. Патриарх Евтимий” в посока юг се е движел лек автомобил - джип с неизвестен водач. На пресечката с ул."Ген.Гурко" ударил 27-годишна старозагорка, след което напуснал местопроизшествието и се укрил. Пострадалата пешеходка е получила фрактура на дясното рамо и таза и загуба на съзнание и е настанена за лечение в МБАЛ – Стара Загора, с опасност за живота. Образувано е досъдебно производство. Работата по случая продължава. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.