Блокираха достъпа до метрото при стадиона заради забравен багаж

https://blitz.bg/intsidenti/blokiraha-dostapa-do-metroto-pri-stadiona-zaradi-zabraven-bagazh_news69657.html Blitz.bg

Заради забравен багаж полицията е оградила част от пространството на входа към метростанция "Стадион "Васил Левски".

Движението на влаковете на метрото не е преустановено, а е ограничено преминаването на пътуващи през участъка, където е багажа, съобщи за БТА изпълнителният директор на "Метрополитен" АД Стоян Братоев.

Желаещите да използват метрото се пренасочват от полицаи към съседната метростанция "СУ "Св. Кл. Охридски", която е на 700 метра от тази на стадион "В. Левски", допълни Братоев.

/БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай