Дърво рухна, уби мъж

Пострадалият издъхнал в линейката на път за болницата

https://blitz.bg/intsidenti/darvo-ruhna-ubi-mazh_news214987.html Blitz.bg

Падащо дърво погуби 60-годишен мъж в доспатското село Късак, съобщиха от Областната дирекция на МВР.

В 10:45 ч вчера в Районно управление на полицията е дотичал съселянин на пострадалия и съобщил, че при добив на дърва за огрев в местността „Гюреш" е възникнал инцидент.

След поваляне на дърво е паднал клон и е ударил в областта на главата 60-годишен мъж. По време на транспортирането му до Филиала за спешна медицинска помощ- Доспат пострадалият е починал.

На местопроизшествието са изпратени дежурна оперативна група от Девин. Извършен е оглед и по случая е образувано досъдебно производство.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай