Ден на траур в Стара Загора

https://blitz.bg/intsidenti/den-na-traur-v-stara-zagora_news38776.html Blitz.bg

Четирите 18-годишни момчета, които загинаха в тежката катастрофа вечерта на 6 март при сблъсък в автобус ще бъдат погребани днес в Стара Загора. Заради трагичния инцидент, при който загинаха шестима души, кметът на града Светлин Танчев обявява днешния ден за Ден на траур.

В Катедралния храм "Свети Димитър” ще бъде отслужена заупокойна служба, а в 11,15 ч.
Община Стара Загора ще окаже пълна подкрепа на семействата на загиналите младежи. На сградата на кметството е спуснато черно знаме. Едновременен траурен камбанен звън от всички храмове в града ще прозвучи днес в памет на загиналите./БЛИЦ




Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай