Девойка изпадна от лек автомобил

https://blitz.bg/intsidenti/devoyka-izpadna-ot-lek-avtomobil_news41033.html Blitz.bg

Девойка изпадна от лек автомобил и пострада. Нелепият инцидент се е разиграл снощи в Пловдив.

Около 22 часа на кръстовището на бул.”Дунав” и ул.”Победа” при потегляне на автомобил “Форд Транзит” от задните му врати е паднала 19-годишната Т.А. Момичето е с леки травми по тялото. По първоначални данни причината за случилото се е техническа неизправност на автомобила, управляван от Я.П./ 24 г./ от Раковски - фордът бил с неукрепени седалки и незатварящи се задни врати. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай