Двама души загинаха на пътя Пловдив - София

https://blitz.bg/intsidenti/dvama-dushi-zaginaha-na-patya-plovdiv-sofiya_news41956.html Blitz.bg

Двама души загинаха и двама са тежко ранени при катастрофа на пътя Пловдив – София, съобщиха от Националния медицински координационен център.

Инцидентът е станал около 14,56 часа между два леки автомобила до разклона за село Рогош.  На място загива мъж, а 45-годишна жена е починала в линейката на път за болницата.
Жена на 30 години с инициали Р.К. е с комоцио и контузия на главата, 10-годишно момче с инициали В.С. също е с контузия на главата и със счупена дясна ръка. И двамата ранени са настанени в университетската болница „Св. Георги” в Пловдив. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай