Двама души загинали в катастрофи

https://blitz.bg/intsidenti/dvama-dushi-zaginali-v-katastrofi-2_news27437.html Blitz.bg

Двама души са загинали при катастрофи през изминалото денонощие в страната, съобщиха от МВР. Броят на тежките пътнотранспортни произшествия е 18, като ранените са 21, а с опасност за живота са четирима души.

В София през изминалото денонощие е загинал един човек, други шест са ранени.
От началото на месеца по пътищата в страната са загинали 38 души, 436 са ранените. С опасност за живота са 36 човека. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай