Двама мъже, прободени с нож, са приети в "Пирогов", съобщиха от болницата за спешна медицина.
В 22.30 часа снощи от кв. Орландовци с линайка на Бърза помощ е транспортиран С.Б, на 23 години. Приет е в противошокова зала с проникваща рана в дясното подбедрие, наранен е и черният му дроб. Оставен е на лечение във Втора хирургия.
В 5.30 часа е постъпил и 20-годишният В.П. от Мировяне. Той се е самонаранил с нож в слабините. Намерен е до Лесотехническия университет. Оставен е на лечение във втора хирургия. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.