Две деца в "Пирогов" след катастрофа

https://blitz.bg/intsidenti/dve-deca-v-pirogov-sled-katastrofa_news49476.html Blitz.bg

Момче и момиче, пострадали при катастрофа във Владо Тричков, са приети в "Пирогов" около 16 часа, съобщиха от пресцентъра на болницата.

Момчето П. Г. на 9 години е със счупена дясна ключица, а момиченцето А. Г. е без сериозни наранявания. Катастрофата е станала пред полицейския участък във Владо Тричков. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай