Две хлапета бяха ранени при катастрофа вчера в Пловдив, съобщават от МВР. Момчета на 13 и на 5 години са с наранявания след сблъсък между два автомобила.
В 17.15 часа на кръстовището на бул.”Хаджи Димитър” и ул.”Атон” “Сеат Кордоба”, шофиран от 39-годишната М.Р. от Пловдив, отнел предимството и се нацепил в лек автомобил “Форд Фиеста” с водач Ж.И./ 21 / от Димитровград. Пътуващите в “Сеат”-а братя Г.Т./ 13 г./ и И.Т./ 5 г./са с контузии. След медицински преглед са били освободени за домашно лечение./ БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.