Две жертви на жесток побой в столицата са настанени в УМБАЛСМ „Пирогов”, съобщиха от пресцентъра на болницата.
В реанимацията на Клиниката по неврохирургия на "Пирогов" в 0.20 часа е приет Г.Г. на 23 години. Той е бил жестоко пребит в жк „Люлин” 4. Младият мъж е със счупен череп, контузия на мозъка, 7 рани по главата и лицето, счупени са му и двете подбедрици. Има опасност за живота му.
След побой в жк „Стрелбище” във Втора пироговска хирургия, със спукан далак е постъпил Б.Ж. на 18 години. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.