Българска гражданка от добричко село е едната от жертвите в тежката катастрофа край Аксаково.
В автомобила с английска регистрация не са пътували, както беше съобщено по-рано, мъж и жена – британско семейство, а две жени с две деца.
Водач на автомобила е била англичанката, която не е спряла на знак "Стоп" на кръстовището за село Долище, вследствие на което колата е била пометена от преминаващ автобус, обясниха от МВР.
Самоличността на българката е установена, но не са намерени документите на другата жена.
Както бе съобщено по-рано, едното дете почина в болницата, а второто е с опасност за живота.
Припомняме, че тежката катастрофа стана снощи около 21:10 часа за катастрофата на пътя от Аксаково към Балчик. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.