Фас изпепели четири коли в автомивка

Момче е леко обгазено при пожара, но вече му е оказана медицинска помощ

https://blitz.bg/intsidenti/fas-izpepeli-chetiri-koli-v-avtomivka_news208242.html Blitz.bg

Пожар изпепели четири коли и още няколко са засегнати, събощиха за БЛИЦ от пожарната в Пловдив. По непотвърдена информация има и пострадал човек.

Инцидентът е станал в късния следобед на ул. “Булаир” в района на Централна гара. Очевидци твърдят, че инцидентът е причинен от незагасена цигара в камион, превозващ утайки от резервоари на автомобили. По думите им е имало взрив, след което огънят се разпространил.

Тежко пострадали жертви на инцидента няма. Едно момче е било леко обгазено, но вече му е оказана медицинска помощ.

До автомивката има помещение за складиране на гуми. Те вероятно също са пламнали, защото в пожарната са получени множество сигнали за огромни пушечни кълба. Освен служителите на пожарната, на място има и криминална полиция.

Кристина ИВАНОВА, БЛИЦ



Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай