Два леки автомобила са пострадали, а 58-годишна жена се отървала на косъм, при взрив на газова бутилка на тераса в бургаски блок, съобщиха от полицията в града.
На 31 декември малко преди 10.00 ч. собственичката на апартамент, разположен на седмия етаж в бл. 20 в к-с „Славейков”, забелязала, че от газовата бутилка, която използвала за готвене, започнали да излизат пламъци.
Жената побягнала към вътрешността на жилището и след кратко време чула силен гърмеж. Експлозията избила дограмата на терасата, която паднала от седмия етаж и нанесла материални щети по два леки автомобила, паркирани пред блока и за малко не оставили на място случайно минаваща възрастна жена. / БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.