Пожар избухна в апартамент на осмия етаж в сграда на столичната улица “Гео Милев”.
Няма пострадали хора, съобщиха от Министерството на вътрешните работи.
Сигналът за инцидента е подаден в 9,05 часа.
На място са пристигнали два пожарни автомобила, автомеханична стълба и линейка.
Пожарникарите установяват на място, че от прозорец на осмия етаж излиза дим, но няма застрашени хора.
Предприети са пожарогасителни действия и отдимяване./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.