Горя мерцедесът на димитровградчанка

Огънят е тръгнал откъм предната дясна гума

https://blitz.bg/intsidenti/gorya-mercedesat-na-dimitrovgradchanka_news215526.html Blitz.bg

Мерцедесът на 36-годишна жена е изгорял, докато е бил паркиран на пресечката между улиците „Шейново” и Първи май” в Димитровград.

Докато дойдат огнеборците, предната част на автомобила е била напълно унищожена. Според тях огънят е тръгнал от предната дясна гума. Има съмнение за умишлен палеж, но в момента причините за инцидента се изясняват.
Образувано е досъдебно производство.

Тодорка НИКОЛОВА, БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай