Горят бараки в София

https://blitz.bg/intsidenti/goryat-baraki-v-sofiya_news19219.html Blitz.bg

Няма пострадали, огънят ще бъде локализиран бързо

Изоставени бараки горят в столичния квартал  „Красна поляна” на улица „Освобождение", съобщи МВР. Сигналът за огъня е подаден в пожарната в 13.46 часа. Сградите преди време са били собственост на „Обществено хранене" и са били използвани за складове. Няма пострадали хора и други сгради в резултат на пожара. На мястото на инцидента има екипи от пожарната и полицията. Уверенията на институциите са, че огънят ще бъде локализиран бързо. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай