Изгоря магазин в Шумен

https://blitz.bg/intsidenti/izgorya-magazin-v-shumen_news50614.html Blitz.bg

Бившият магазин “Младост” на ул. “Алеко Константинов” 5 в Шумен изгоря при пожар тази сутрин. Унищожени са мебели и техника за десетки хиляди лева на фирма “Техно систем-България” ЕООД, собственик на помещението.

Сигналът за пожара постъпил около 6,00 ч. тази сутрин, когато се задействал СОТ-а на магазина. Огнеборците разбили стъклата на магазина и успели да овладеят стихията преди да засегне съседния детски магазин и “Д-банк”.
Предполага се, че огънят е тръгнал от късо съединение в ел-инсталацията.
Магазинът е застрахован в “ДЗИ”, тепърва ще уточним на каква стойност е унищожената стока, обясниха собствениците пред ШУМ. БГ. /БЛИЦ





Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай