Изродия в София: Кола помете трудноподвижен мъж на пешеходна пътека Видео 18+

Случаят напомня колко е важно пешеходците и водачите да се движат с повишено внимание

https://blitz.bg/intsidenti/izrodiya-v-sofiya-kola-pomete-trudnopodvizhen-mazh-na-peshehodna-pateka-video-18_news1119483.html Blitz.bg

Кадри от тежък инцидент бяха разпространени на 19 ноември в социалната мрежа Facebook. На тях се вижда как автомобил помита пешеходец, който пресича на пешеходна пътека в столичния квартал "Драгалевци", пише Глас нюз бг.

Кадрите са публикувани от Ник Колев и са заснети от камера за видеонаблюдение, насочена към пешеходната пътека. Инцидентът е станал минути преди 7 часа сутринта, а блъснатият пешеходец е бил трудноподвижен. Свидетели на място незабавно са подали сигнал на тел. 112.

В коментарите под публикацията на Ник се появиха различни мнения относно причините за инцидента. Румяна Димитрова твърди, че пешеходецът е починал на място. Други потребители задават въпроси за възможни нарушения от страна на шофьора. Венцислав Гогов пита:

"Осветено място, пешеходна пътека, шофьорът пиян ли е, дрогиран ли е?!".

В коментарите се появяват и предположения, че шофьорът може да е използвал мобилен телефон, докато шофира, а човек, решил да запази анонимност, споделя следното:

"На тази пешеходна пътека винаги е състезание шофьорът да мине преди пешеходеца. Няма никаква съобразителност".

Инцидентът не е описан в днешния полицейски бюлетин на ОДМВР - София.

Очаква се органите на реда да излязат с официална информация за инцидента и да уточнят с какво наказание ще се сдобие шофьорът. В същото време случаят напомня колко е важно пешеходците и водачите да се движат с повишено внимание, особено на пешеходни пътеки и места с интензивен трафик.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ  В БЛИЦ!

Кадрите не са подходящи за гледане от чувствителни хора!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
2 Коментара
KOKIЧ
преди 7 месеца

ЕДНО ВРЕМЕ В СРЕДАТА НА МИНАЛИЯТ ВЕК, ШОПИТЕ СЕ БЛЪСКЪАА У ТРАМВАЯ ,СЕГА КАКТО МУ Е РЕДЪТ... ЕВОЛЮЦИЯ МУ СЕ ВИКА ,,,,,,,

Откажи