Военният завод "Дунарит" гори. Това съобщиха очевидци, цитирани от в. "Монитор".
По непотвърдена информация се е запалил взривния цех на завода.
Евакуират работниците, има няколко пожарни и линейка на мястото. Има опасност от експлозия в завода.
Горящият цех е мястото, където се завършва окомплектовката на бомбите.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
![]()
![]()
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.