Мъж направи опит за самоубийство, но бе спрян от органите на реда на площад "Княз Александър I" в София. Това съобщава БГНЕС.
Мъжът на средна възраст извади нож и носеше писмо, което е даде на полицията.
Той протестирал, защото "институциите не му обръщали внимание". Линейка дойде и откара мъжа към медицинско заведение.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!




Снимки: БГНЕС