Кърджали бе обгазен два пъти днес със серен диоксид. Измерените стойности са два пъти над нормата, съобщиха от Регионалната екоинспекция в града.
Източник на високите емисии на газ е заводът за преработка на оловни и цинкови концентрати ОЦК - АД. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.