Клошар изгоря в жилището си, от години нямал ток

https://blitz.bg/intsidenti/kloshar-izgorya-v-zhilishteto-si-ot-godini-nyamal-tok_news20353.html Blitz.bg

60-годишен варненец загина при пожар в дома си в бл. 408 в кв. "Владиславово". Предполага се, че се е задушил. Няма данни за умишлен палеж. За това съобщава варненският "24 часа".

Мъжът живеел като клошар, а през последните няколко години в жилището бил спрян токът заради неплатени сметки. Загиналият не е бил пушач. Най-вероятно огънят е тръгнал от запалена свещ, смятат разследващите. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай