Кметски шофьор прати двама в болница

https://blitz.bg/intsidenti/kmetski-shofyor-prati-dvama-v-bolnica_news69868.html Blitz.bg

Шофьорът на ловешкия кмет Минчо Казанджиев прати двама мъже в МБАЛ-Ловеч след катастрофа днес следобяд.

32-годишният М.С. връхлетял с китайски джип "HOVER", собственост на Община Ловеч, "Москвич 412" с ремарке в платното за насрещно движение до ловешкото с. Соколово около 14,10 ч.

След сблъсъка водачът на съветското автовозило Й.Й. /69 г./ от ловешкото с. Микре получил фрактура на таза, а неговият спътник - фрактура на челюстта. Двамата мъже са приети в ловешката болница. Няма опасност за живота им.

Несъобразена скорост на движение е най-вероятната причина за ПТП-то, научи БЛИЦ. Информацията бе потвърдена от Габриела Тодорова, говорител на ОД на МВР-Ловеч.

Гергана Димитрова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай