Тойота със софийска регистрация връхлетя върху сградата на РУ на МВР-Тетевен снощи около 22 ч. , предаде кореспондентът на Агенция БЛИЦ в Ловеч.
После каскадата 36-годишният й собственик М.Т. от София, който се возил на предната дясна седалка, издъхнал на място, а шофьорът й - избягал и в момента се издирва от полицията, научи наш екип. Информацията бе потвърдена от кмета на Тетевен Николай Павлов.
Според Пътна полиция-Ловеч преди удара в полицейското управление японската кола нацелила два пътни знака, а тетевенските дедективи вече били установили самоличността на водача беглец. /Гергана Димитрова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.