При изпреварване край Бирената фабрика от пътя Хасково-Димитровград излетя "Сеат" и се приземи в канавката с гумите нагоре. Цяло чудо е, че 30-годишният шофьор Даниел Русев е почти невредим.
По време на изпреварването обаче сеатът на Русев удари задницата на "Опел" при прибирането си на лентата. Ударената кола се завъртя като пумпал и се натресе в мантинелата. И тук Господ се смили над пътниците в опела и жертви няма.
29-годишният шофьор на опела Владимир Запрянов също е без драскотина.
И двамата шофьори твърдят, че не са карали силно и не проумяват как се е стигнало до търкалянето и въртенето на колите им.
Тодорка Николова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.