Кошмарен инцидент с работник на пътя между Мездра и Ботевград

По неофициална информация се е обърнал камион със служител на една от строителните фирми, работещи по изграждането на скоростния път

https://blitz.bg/intsidenti/koshmaren-incident-s-rabotnik-na-patya-mezhdu-mezdra-i-botevgrad_news1111310.html Blitz.bg

Камион се е обърнал между Мездра и Ботевград. Инцидентът е станал преди минути, на строежа на пътния възел край Ботевград, пише BulNews.

По неофициална информация се е обърнал камион със служител на една от строителните фирми, работещи по изграждането на скоростния път.

Към момента не става ясно какво е състоянието на шофьора, както и дали той е пострадал. Нанесени са обаче материални щети по тежкотоварната машина.

Все още няма информация за причината, довела до трудовата злополука в дъждовната сряда. Пътуващи в района обаче споделят в социалните мрежи, че пътят е хлъзгав и хората трябва да се движат със съобразена с пътя и метеорологичните условия скорост.

Очаква се на място да пристигнат полиция и служители на Инспекцията по труда, които да документират случая и да изяснят причините за трудовия инцидент.

Припомняме, че това е вторият подобен случай по време на строежа на скоростния път Мездра-Ботевград.
Преди около 10 дни друг работник се обърна с камион, докато изпълнява служебните си задължения край пътен възел „Лютидол“.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай