Край Ихтиман е страшно - внимавайте!

Гори сметището, а на магистралата е задимено

https://blitz.bg/pozhari/kray-ihtiman-e-strashno-vnimavayte_news525411.html Blitz.bg

Пожар гори на сметището край Ихтиман. Заради инцидента районът е задимен, видимостта при 46-ия км от автомагистрала „Тракия” е намалена.

Шофьорите трябва да се движат с повишено внимание, призовават от агенция „Пътна инфраструктура”.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай