Лек автомобил "Ауди 4" се удари в трамвай, а след това и в паркиран "Опел Вектра" на кръстовището на ул. "Бенковски" и бул. "Дондуков".
Жертви и пострадали няма. Пасажерите, ватмана и шофьорът на Ауди-то са се оттървали само с уплах. Нанесени са материални щети на автомобилите.
На мястото на инцидента има полиция. Тепърва ще се изясняват причините за катастрофата. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.