Лоши новини за ранените след огнения ад край Пазарджик

Подобен инцидент на същото място е имало и преди три седмици, когато е пострадало младо момче

https://blitz.bg/pozhari/loshi-novini-za-ranenite-sled-ogneniya-ad-kray-pazardzhik_news749848.html Blitz.bg
Както вече стана ясно, тази нощ избухна пожар в завод за магнитни дискове край Пазарджик, а при инцидента са пострадали двама души.

Вече е ясна и причината за огнения ад - неизправност на машина в леярния цех за изработка на заготовки. На мястото на инцидента за броени минути са пристигнали екипи на пожарната, линейки и екип на полицията.

Ексклузивни подробности в БЛИЦ за огнения ужас в завод край Пазарджик

Единият работник е на 30 години и е с 30 % изгаряния, а другият е на 56 години с 90 % изгаряния, като е с опасност за живота.

Подобен инцидент е имало и преди три седмици, когато млад работник от цеха пострадал, но на него не му е давана такава публичност.

Кристина ИВАНОВА, БЛИЦ

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай